Кармен Електра и Родман: Ноќ на страсти на паркетот на Чикаго Булс (ФОТО)

Ѕвездата на „Baywatch“, Кармен Електра, меѓу останатото популарноста ја зголеми и со врската со кошаркарот Денис Родман.

Родман беше член на Чикаго Булс, во периодот кога играа Мајкл Џордан, Скоти Пипен и Тони Кукоч.

Електра се присети на кратката врска со Родман, која како и се што е поврзано со Родман, била се само не досадна и обична, пишува „LA Times“.

– Се запознавме во Лос Анџелес и веднаш се појави вртлог од романса. Редовно летав преку цела Америка за да ги гледам Булс, а потоа на враќање плачев колку многу ми недостасуваше – рече Електра и се присети на една посебно интересна вечер.

– Ми стави превез на очите, ме седна на мотор и ме однесе во центарот за тренинг на Чикако Булс. Беше лудо, тотално лудо. Бевме како деца во продавница за слатки. Во сауната, во теретаната, во салата за масажи – се сеќава Електра.

– Секако и на централниот терен, на паркетот. Накратко, имавме секс веројатно во секоја просторија во таа една вечер и ноќ во која никој друг со нога не влезе во кампот на Булс – се присети Кармен Електра на една бурна ноќ со Денис Родман.

Profimedia
Прочитајте и...  Виц на денот: Туѓи грешки

Прочитај повеќе

На фустанот и се оцртаа сите коски од телото – Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)

Слободен печат

Здрави и корисни – Грицкајте семки доколку не можете да спиете

Слободен печат

Секси хороскоп: Овенот не знае за предиграта, Бикот е секогаш подготвен за секс

Слободен печат

Јапонската актерка од хорор филмот „Ring“ пронајдена мртва во домот

Слободен печат

Верувал дека душите на мртви Индијанци влегле во него, бил голем заводник, требал да стане филмаџија, но судбина му била музичката сцена!

Слободен печат

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неуништливата Меги, била прва фотографка на воените фронтови, прва фотографка на „Лајф“ и прв фотограф во светот примен во Советскиот Сојуз

Слободен печат

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен печат

Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Слободен печат

Најлудото интервју во 2020: Српскиот актер Андрија водеше „сериозна дебата“ со свињи (ВИДЕО)

Слободен печат