25.8 C
Скопје

Tag : carmen electra

Еспресо Магазин Магазин слајдер

По документарецот за Мајкл Џордан, на Кармен Електра рекордно ѝ скокна популарноста на Порнхаб

Слободен печат
Откако Кармен Електра се појави во документарниот филм „The Last Dance“, нејзините фанови очигледно сакаат да видат „повеќе материјал“, што придонесе за незапомнет интерес за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кармен Електра и Родман: Ноќ на страсти на паркетот на Чикаго Булс (ФОТО)

Слободен печат
Ѕвездата на „Baywatch“, Кармен Електра, меѓу останатото популарноста ја зголеми и со врската со кошаркарот Денис Родман. Родман беше член на Чикаго Булс, во периодот...