Јелена Карлеуша во СЕКСИ ИЗДАНИЕ брутално искрена: Те сакам мамо, НЕ МИ МОЖАТ НИШТО! (ФОТО)

Оваа година не беше најсреќната за Јелена Карлеуша. Таа беше мета на напади на многу медиуми поради наводна афера со фудбалерот Огнен Врањеш, а пред седум месеци нејзината мајка која и беше најголема животна поддршка почина.

Но, Јелена се огласи на Инстаграм како и секогаш во брутално секси издание и покажа дека не се предава лесно.

– После целиот тој мрак, после толку зло, омраза, завист и лоши луѓе, зракот сонце секогаш наоѓа пат до чистото срце… Те сакам мама… Не ми можат ништо – напиша покрај својата фотографија.

Прочитајте и...  Каква промена! Издание во кое Џенифер Лопез изгледа речиси непрепознатливо (ФОТО)

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Остави Коментар