Георгина на Кристијано објави жешка фотографија, но сите гледаат во нејзиното нереално стaпало! (ФОТО)

Вереницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез (26) се пофали со секси фотографија од снимање, а највеќе коментирано беше нејзиното огромно стапало.

Георгина позирала во минијатурно бикини седната на столица, додека шминкерот и ги нанесува последните детали на нејзиното лице.

Убавицата на Роналдо блескала, но највеќе внимание предизвика некој друг детал.

Фото: Инстаграм

Како што изгледа, Георгина се заиграла во фотошоп, па ја издолжила едната нога, а невнимателна била и со своето стапало.

„Погледни го тоа стапало. Премногу фотошоп“, „Следен пат помалку средување фотографии“ – гласеле дел од многуте коментари.

Прочитајте и...  Прво инфаркт, па корона: Дејан Милиќевиќ сега си го „стесни“ желудникот и ослабе 35 килограми! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Погледнете зошто путерот од кикирики може да ви помогне полесно да заспиете!

Слободен Печат

Малку жени би имале храброст да го облечат ова: Погледнете како се појави Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Страста на жената во овој хороскопски знак привлекува многумина, но е тешка за сакање!

Слободен Печат

Филмскиот фестивал во Кан ќе се одржи во мини, симболично издание!

Слободен Печат

Кајли Џенер ужива во есента: Најмладата милијардерка го дочека новото годишно време во бикини кое едвај ѝ ги задржа градите! (ФОТО)

Слободен Печат

Морничавиот проект на Нетфликс: Што би направиле за само малку слава? (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ѕвездата од серијата „The Witcher“ сака да биде новиот Бонд: Дали Хенри Кавил е вистинскиот избор за агентот 007?

Слободен печат

Овој чај експресно помага во отстранување на болката во грлото и кашлањето!

Слободен Печат

На аукција вреќичката за инфузија која ја користел Мајкл Џексон

Слободен печат

Погледнете кое хоби најмногу ќе ве опушти: Одлично е за справување со стресот!

Слободен Печат

Прво инфаркт, па корона: Дејан Милиќевиќ сега си го „стесни“ желудникот и ослабе 35 килограми! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Одличен рецепт – Печени пиперки со лукче за вашата зимница

Слободен печат