ФОТО: Шарлин се врати дома: Пресреќна сум што го имам семејството покрај мене

Фото: Profimedia

Принцезата, која имаше операција пред 12 дена, објави серија среќни семејни фотографии на нејзиниот инстаграм-профил на кои се гледа како се одмара со принцот Алберт и близнаците – принцезата Габриела и принцот Жак во сафари одморалиште. Семејниот одмор во регионот Ква-Зулу Натал започна на 20 август и ќе трае неколку дена, велат извори за списанието „Пипл“.

„Пресреќна сум што го имам семејството покрај мене“, напиша таа во описот на фотографиите.

Шарлин, исто така, сподели уште две фотографии со сопругот Алберт во маица со кои ги поддржува нејзините напори за заштита на носорозите…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк.

Видео на денот