ФОТО | Бремената свршеница на Андрија, му врати за сѐ: Актерот е непрепознатлив

Фото: Принтскрин / Инстаграм

Актерот Андрија Милошевиќ и неговата колешка и долгогодишна партнерка Александра Томиќ го чекаат своето прво дете, а Андрија често со неговите познати досетки и шеги и „досадува“ на својата девојка, па таа сега реши да се „одмазди“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 24sedam SHOWBIZ (@24sedam_showbiz)

Имено, Андрија често објавува видеа на социјалните мрежи како ја снима бремената Александра во моменти кога тој и кажува здодевни шеги, додека таа не сака да го слуша.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Tomic (@_djedja_)


Меѓутоа, сега Александра реши да му врати, па објави видео кое ги насмеа сите. Томиќ го снимила Андрија за време на деловен разговор додека лежи на кауч во опуштено издание, а покрај тоа на мобилниот телефон активирала филтер за разубавување, благодарение на кој актерот изгледа како „силиконска убавица“.

Фото: Принтскрин / Инстаграм

Милошевиќ на снимката има огромни усни и јаболчници, како една „модерна старлета“.

 

Видео на денот