ФОТО: Антониа Гиговска во костим за капење: Покажи ми нешто природно како задник со стрии

Фото: Instagram

Антониа Гиговска на својот инстаграм – профил објави фотографија со кои го привлече внимание на своите фанови. Пејачката овие топли денови ги поминува на одмор во Албанија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Гиговска изгледа прекрасно во црн дводелен костим за капење додека позира во некое кафуле на плажа, а тоа што најмногу го привлече вниманието на фановите е описот во објавата:

–  Покажи ми нешто природно како задник со стрии на него, стои во описот на фотографиите кои Антониа ги сподели со своите повеќе од 90 000 следбеници на Инстаграм.

Описот на фотографијата е инспириран од стих на песна на американскиот рапер Кендрик Ламар.

Видео на денот