Филип Пешевски пее песна само за нив двајца! (ВИДЕО)

Младиот пејач Филип Пешевски вечерва на социјалните мрежи ја промовираше својата најнова песна со наслов „Само за нас“.

Станува збор за песна на која како автор на музиката, текстот и аранжманот се потпишува токму тој.

Како и за претходните негови песни, така и за оваа младиот пејач сними видеоспот, во кој покрај него се појавува уште една атрактивна девојка.

По се изгледа убавите девојки во неговите спотови стануваат заштитен знак…

Погледнете го видеото:

Прочитајте и...  ВИДЕО: Каков е животот со 21 дете: Запознајте го семејството Редфорд!

Поврзани вести

Искуството на Николас Кејџ со коцкањето е приказна на денот!

Слободен печат

На денешен ден е роден Алфред Нобел: Основачот на најпрестижната награда во светот

Слободен Печат

ФОТО: Јелена Карлеуша повторно со провокативен стајлинг

Слободен Печат

ВИДЕО: Ова е последниот филм на Чедвик Боузман – Сите се прашуваат дали тој постхумно ќе добие Оскар

Слободен печат

Беше една од најбараните, но и најмистериозните супермодели на 90-те – Каде исчезна Татјана Патиц?

Слободен печат

Најновото истражување открива: Течност за плакнење на уста го неутрализира коронавирусот за 30 секунди

Слободен Печат

Остави Коментар