Цеца стави точка на шпекулациите за Брена - Таа не беше ни поканета! - Слободен печат

Цеца стави точка на шпекулациите за Брена – Таа не беше ни поканета!

Околу свадбата на Вељко и Богдана Ражнатовиќ се уште се крева медиумска прашина, а Цеца одлучи да стави точка на шпекулациите кои се однеусваат на неприсуствувањето на Лепа Брена на свадбата.

Брена на тој ден беше во Монако, при што и на фановите им се пофали од одморот поставувајќи слики на нејзиниот Инстаграм профил. Во медимите така започнаа да кружат гласини дека таа отпатувала само за да не биде на веселбата на Цеца. Но вистината е дека Брена не била ни повикана на венчавката, што го потврди и самата Цеца.

Foto: Nikola Tomić

– Нема причина да се прави драма каде што ја нема, жената не беше ни повикана, тоа се само грозни шпекулации, објасни Цеца.

Оваа ситуација е крајно логична поради случувањата, со оглед на тоа што Цеца не беше повикана на венчавката на Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ минатата година.

Инаку, Цеца и Брена никогаш не биле блиски.

Прочитај повеќе

Васил Гавранлиев: Евровизиската сцена е предизвик и сон на секој пејач

Слободен печат

Ја прашаа Камила Паркер дали ќе и недостасуваат Меган и Хари: Одговорот боли! (ВИДЕО)

Слободен печат

Конечно добри вести од Австралија: Расел Кроу го покажа имотот пред пожарите и по дождот (ФОТО)

Слободен печат

Хаос поради објавата на Џенифер Анистон утрото по SAG – Дали Бред Пит го соблече тоа? (ФОТО)

Слободен печат

Принцот Хари се збогуваше од кралското семејство и пристигна во Канада: Почнува нов живот со Меган и Арчи (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Се породи најпознатата плус сајз манекенка – Животот ни се промени! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

1 × 4 =

Прочитај повеќе

По шпекулациите за развод Џулија Робертс со сопругот во јавноста: По подолго време заедно на настан (ФОТО)

Слободен печат

Тексас јакната со крзно е апсолутен хит (ФОТО)

Слободен печат

Домашна витаминска вода којa секој треба да ја консумира – Направете си ја веднаш!

Слободен печат

Хороскоп за 21 јануари – Биковите ќе имаат среќа во работата, лавовите можеби ќе ја запознаат сродната душа

Слободен печат

Поради фотографијата на која покажала премногу ги изгубила следбениците на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Шок на сцена! Пејач почина на неговиот настап: „Прекина со свирење, се извини и ја спушти главата“… (ФОТО)

Слободен печат