Цеца, Чола и уште неколку други јавни личности признаа на колку години за првпат воделе љубов!

На оваа скокотлива тема отворено проговорија најголемите српски и регионални музички, ТВ и ријалити ѕвезди.

Огњен Амиџиќ

Познатиот ТВ водител, актер и пејач „своето сефте“ во сексот го направил на 15 години и вели дека гледано од денешна перспектива, му изгледа дека во тој момент правел се’ освен секс! Додека неговите родители не биле дома, тој викнал една другарка од средно училиште за да експериментираат… на тоа поле!

Здравко Чолиќ

Популарниот Чола првиот секс го имал на село… на една ливада покрај река.

– На селските девојки што чуваа овци јас како момче од градот им бев многу симпатичен“ – кусо прокоментирал пејачот тврдејќи дека невиноста ја изгубил навистина како многу млад.

Прочитајте и...  Наташа Беквалац покажа зошто важи за една од најсексапилните дами на српската сцена

Сузана Манчиќ

Некогашната лото девојка, ТВ водителка и пејачка, невиноста ја изгубила на 16 години. Вели дека во тој период имала момче во кое била лудо вљубена и едвај чекала да ја достигне долната граница од 16 години, која важела во тоа време, за да го стори тоа.

Цеца Ражнатовиќ

Фолк дивата вели дека била од последната генерација девојчиња каде невиноста била навистина важна. Нејзиниот „прв пат“ бил на 18 години, со момче со кое била во врска една и пол година. Вели дека тоа го направила повеќе од љубопитност, отколку од вистинска желба, а убавината на сексот ја почувствувала дури со нејзиниот сопруг Аркан

 

Прочитај повеќе

Мајката на Парис Хилтон изгледа неверојатно во шестата деценија: Таа е вистинска дама! (ФОТО)

Слободен Печат

Анџелина Џоли после долго време забележана на прошетка: Лежерниот стајлинг кој го одобрија и критичарите! (ФОТО)

Слободен Печат

Ретко се релаксира и има слободно време – Вака изгледа Џенифер Лопез кога мисли дека никој не ја гледа (ФОТО)

Слободен печат

Се пофали со прекрасната линија во костим за капење: Брук Шилдс во 6-та деценија изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Кога си ѕвезда, се ти е дозволено: Том Круз го избегна карантинот, се враќа на снимањето на „Невозможна мисија 7“

Слободен печат

Алесандра Амбросио импресионираше со стајлингот на семејната вечера во Малибу! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Џулија Робертс сподели ретка фотографија со сопругот Даниел Модер за нивната 18-годишнина (ФОТО)

Слободен печат

Џенифер Греј се разведува по 19 години брак: Парот живее одвоено уште од јануари

Слободен печат

Девојка забележала вистински хорор кога се вратила дома од карантин: Мислев дека дома ми се вселиле вонземјани! (ФОТО)

Слободен Печат

Славеничкото издание на Меланија: Првата дама на Америка во бел фустан со детаљ кој ефектно ја обликува половината! (ФОТО)

Слободен печат

За десет секунди! Овој лесен трик засекогаш ќе го реши вашиот проблем со заплетканите врвки на бермудите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Правилно и детално миење на дрвените лажици, даски и прибор: Единствениот начин со кој навистина ќе ги отстраните бактериите!

Слободен печат