Бред Пит фотографиран пред куќата на Анџелина Џоли во време кога се појавија голи слики од неговата сегашна девојка! (ФОТО)

Американскиот акгер, филмски продуцент и Оскаровец, Брет Пит (56) е фотографиран додека излегувал од вилата на неговата поранешна сопруга Анџелина Џоли (45) и тоа во време кога беа објавени разголени фотографии од неговата наводно нова девојка, Алија Шоукет (31).

Имено, Бред Пит бил сликан на својот мотор, откако поминал два часа во вилата на Анџелина. Ова е првпат да биде фотографиран во близина на нејзината куќа откако се разведоа пред четири години, поради негови проблеми со алкохолот.

Актерот излегол од луксузната вила на Џоли во Лос Анџелес која вреди 24 милиони долари.

Сето ова се случува по трачевите дека поранешниот пар многу подобро се согласува во последно време, а причина за тоа се нивните деца и дека повторно оствариле добра комуникација.

Прочитајте и...  Стефан од „Некст тајм“ за ова лето ќе ви препорача: На гравче во Жван, на пливање во Љубаништe! (ФОТО)

Пит е фотографиран додека со моторот излегувал од нејзиното двориште во светло-маслинеста маичка, фармерки, бели патики и со сива кацига. Фотографиите може да ги погледнете ТУКА.

Инаку неодамна Џоли изјави дека таа со Бред Пит не е повторно во врска, туку дека се само добри пријатели, а исто така потенцираше дека и пречи тоа што папараците постојано ја следат во чекор.

Прочитај повеќе

Науката одлучи! Принцезата Дајана е најубавата благородничка на сите времиња

Слободен печат

Соопштени резултатите од обдукцијата на Наја Ривера, која настрада на 33 години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Топ книги од македонските писателки Бужаровска, Димковска и Пармаковска

Александар Маџаровски

Ели Гулдинг се враќа на сцената: Отворено за психичкото здравје и вознемиреноста

Слободен печат

2000 милиграми витамин Ц дневно за заболените од ковид-19

Слободен печат

Телохранителот на Џони Деп откри како глумецот го исекол прстот

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Четири показатели дека имате вишок отрови во организмот

Слободен печат

Дневен хороскоп за 15 јули: Сензуалност ќе биде она што ќе ви го одбележи денов

Слободен печат

Виц на денот: Професори

Слободен печат

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат