Tag : фотографиран

Магазин Магазин слајдер Сцена

Бред Пит фотографиран пред куќата на Анџелина Џоли во време кога се појавија голи слики од неговата сегашна девојка! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американскиот акгер, филмски продуцент и Оскаровец, Брет Пит (56) е фотографиран додека излегувал од вилата на неговата поранешна сопруга Анџелина Џоли (45) и тоа во...