Атрактивните „зајачици“ си нацртаа тикви на задниците и тверкаа со нив (ВИДЕО)

Плејбој моделите Франсиа Џејмс и Андреа Василе, по повод ноќта на вештерките ги престигнаа сите инфлуенсерки на Инстаграм со тоа што нивните задници ги маскирале во тикви, кои традиционално се резбаат за овој празник.

Во снимката се гледаат девојките клекнати во поле со тикви и провокативно ги „тресат“ своите задници свртени кон камерата.

„Која големина на тиква ќе однесете дома за Ноќта на вештерките? Мала, средна или голема?“, напишале тие под видеото.

https://www.instagram.com/p/B4NlCizl7s0/

Нивната несекојдневна маска собрала околу 50.000 лајкови и скоро приближно толку коментари на воодушевување.

„Некако сакам големи“, „Вашите ‘тикви’ се вистинската големина“, „О мој боже, совршени се вашите тикви“, се само дел од коментарите на нивните следбеници.

Прочитајте и...  Зарем е можно ваква трансформација? Погледнете како изгледала пред 10 години една од најзгодните пејачки во моментов на Балканот! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Хороскопски знак кој на неверојатно лесен начин знае да ви го уништи расположението!

Слободен Печат

Најзгодната девојка од Инстаграм за ова лето: Запознајте ја скопјанката Оле! (ФОТО)

Васко Спасоски

10 спални, фонтана, куќа за гости, 12 бањи: Џеј Ло и нејзиниот вереник купија луксузен имот од 40 милиони долари

Слободен печат

Анастасија Ражнатовиќ се сонча во Црна Гора: Пејачката на лежалка во танга-бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Викторија и Дејвид Бекам ќе станат баба и дедо – Вереницата на Бруклин Бекам е бремена?

Слободен печат

Ќе ве разнежни: Погледнете што се случува во домот на Цеца Ражнатовиќ (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Зарем е можно ваква трансформација? Погледнете како изгледала пред 10 години една од најзгодните пејачки во моментов на Балканот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Северина објави: Позитивна сум на коронавирусот

Слободен печат

Криси Тајген и Џон Леџенд по третпат родители: Познатиот пар ги сподели среќните вести на необичен начин! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ламбе Албаковски за првпат го покажа и вториот наследник, синот Димитриј! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ова баш секој мора да го прочита: Најубавите зборови на големите уметници за љубовта и среќата напишани некогаш!

Слободен печат

Сања Барби: Јас сум на врвот, десет празни места, па Елена Велевска и Сузана Гавазова! (ФОТО)

Васко Спасоски