А беше толку сигурна во себе: Катастрофален дебакл на Меган Маркл! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

А беше толку сигурна во себе: Катастрофален дебакл на Меган Маркл! (ФОТО)

Поранешната актерка едвај дочека барем на кратко да прошета по патеката на својот стар живот и не е чудо што сакаше да заблеска во полн сјај.

Војвотката Меган Маркл синоќа во придружба на сопругот Хари за прв пат прошета на црвениот тепих на филмска премиера откако стана член на британското кралско семејство.

Поранешната актерка едвај дочека барем на кратко да прошета по патеката на својот стар живот и не е чудо што сакаше да заблеска во полн сјај.

Но, поради преголемата желба да остави добар впечаток, Меган направи тотално промашување. Нејзиниот црн кожен фустан со ракави од тул беше целосна утка бидејќи, пред се, сосема е очигледно дека бројот одговара на фигурата на војвотката пред бременоста.

профимедиа

Фустанот кој го потпишува Џејсон Ву беше барем 2 броја помал, со оглед на тоа дека кај војвотката јасно се виде дека „кипи“ вишокот од градите, но и кај стомакот.

Покрај црната тоалета Меган ги облече и омилените Аквазура потпетици, кои и претходно сме ги виделе на неа и торбичка од познатиот бренд Гучи.

профимедиа

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close