полн Archives - Слободен печат

Tag : полн

Еспресо Мода

Заблескајте во полн сјај на новогодишната ноќ: 6 најубави стајлинзи! (ФОТО)

Слободен печат
Новата година набрзо присигнува, па време е да започнеме да мислиме во што ќе заблескате на новогодишната ноќ. Кога станува збор за овој период, пожелно...
Еспресо Мода

Меланија Трамп ги знае сите правила на добриот стил: Комбинацијата од овие две бои е полн погодок! (ФОТО)

Слободен печат
Меланија уште еднаш демонстрираше како изгледа совршено стилски усогласена комбинација… Првата дама била во посета на една клиника каде се дружела со мали деца, а...
Еспресо Мода

Опасна конкуренција на најубавите фустани: Оделото на Меланија Трамп е ПОЛН ПОГОДОК! (ФОТО)

Слободен печат
Првата дама на Америка, Меланија Трамп вчера присуствуваше на состанокот по повод одбележувањето на првата годишнина од потпишувањето на документот „Support for Communities Act“ во...
Еспресо Храна

Цвет пита: Појадок за ден полн енергија!

Слободен печат
Интересната цвет пита може да биде совршена декорација и за некоја празнична трпеза, па затоа задолжително запишете си го овој рецепт. Потребно ви е: готови...
Еспресо Шоу биз

А беше толку сигурна во себе: Катастрофален дебакл на Меган Маркл! (ФОТО)

Слободен печат
Војвотката Меган Маркл синоќа во придружба на сопругот Хари за прв пат прошета на црвениот тепих на филмска премиера откако стана член на британското кралско...
Здравје Магазин

Направете сами леден спас полн со витамини: Заменете ги купечките сокови со овој ОСВЕЖУВАЧКИ НАПИТОК!

Слободен печат
Лесно ќе го направите сами овој ладен напиток, а уште полесно ќе дишете кога деновите ќе бидат пеколно топли. Водата со вкусови за многумина е...