Заблескајте во полн сјај на новогодишната ноќ: 6 најубави стајлинзи! (ФОТО)

Новата година набрзо присигнува, па време е да започнеме да мислиме во што ќе заблескате на новогодишната ноќ. Кога станува збор за овој период, пожелно е експериментирање и играње со модата.

Во оваа ноќ се е дозволено кога станува збор за гардеробата. Во претставуваме неколку одлични предлози…

Малиот црн фустан никогаш не излегува од мода

Виолетовата боја е голем тренд

Комбинизонот е тотален ИН

Одело за моќен стајлинг

View this post on Instagram

Don’t leave home without it. KKWFRAGRANCE.COM

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

View this post on Instagram

Celebrating 3 years of @goodamerican, and over 1 million pairs of jeans sold, with my NEW @goodamerican BOSSWEAR capsule collection, launching today at 9am at GoodAmerican.com. Over the last 3 years, our mission has been to uplift and empower women to look good, feel good and exude confidence from the inside out!!! This Bosswear collection is dedicated to all of you strong women who I have personally had the pleasure to meet, read tweets and comments from, and who have been a part of this brand with me from the beginning, or have just joined us on this journey. You are all bosses!! We’ve worked hard to perfect this collection of black pants “The Boss Pant” modeled on our best selling skinny fit jeans, and are launching some boss basics that will become your work wear essentials. Thank you ALL for being a part of this Good American journey. So much more to come! ❤️

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Латекс за провокативен изглед

View this post on Instagram

Sashay, shantay

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Долг фустан

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат