4 трикови со кои ќе и подарите максимално одлично орално задоволство

Во продолжение ќе ви откриеме четири трикови како да го унапредите вашиот сескусален живот. Мислевте дека знаете сe за оралниот секс? Овие четири трикови на вашата партнерка ќе и подарат одлично орално задоволство.

1. Додадете малку забава

Додека ја задоволувате, пуштете некој филм за возрасни. Жените ги сакаат, а мажите дополнително се возбудуваат. Бидете во положба каде таа ќе може да го гледа филмот додека вие сте долу.

2. Имајте пристап на целото нејзино тело

Важно е да започнете од нејзините раце, гради и стомак и потоа полека да се спуштате долу. Почекајте таа да биде доволно возбудена и потоа “фрлете” се на работа.

3. Искористете ја секоја просторија

Додека седи на трпезариската маса или на машината за перење алишта спуштете се долу. Така најдобро ќе го искористите вашиот јазик, устата и рацете за да ја стимулирате.

Прочитајте и...  Секој ден правел по 200 склекови, а резултатот после само еден месец бил неверојатен! (ФОТО)

4. Заменете ги местата

Бидете вие во лежечка позиција, а таа нека биде над вас. Тоа посебно ќе ја возбуди, бидејќи во таа положба најдобро ќе ги почувствува вашиот јазик и усни.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

Трамп: Земам хидроксихлорокин како превентива

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат