-2 C
Скопје

Tag : партнерка

Живот Магазин Магазин слајдер

Раскинавте – вие најдовте утеха во чоколадата и пријателките, а тој во друга. За што точно станува збор?

Слободен печат
Се прашувате зошто мажите многу побрзо по раскинувањето на врската наоѓаат нова партнерка? Прво што секој би помислил е затоа што тој никогаш не ни...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Поранешниот сопруг на Џеј Ло повторно заљубен: Ова е новата партнерка на Марк Ентони!

Слободен печат
Веста дека американскиот пејач влегол во врска со ријалити ѕвездата одекна во светот… Пејачот Марк Ентони (52) и поранешен сопруг на Џенифер Лопез повторно е...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали би го препознале? Погледнете како изгледал Игор Џамбазов на неговата матурска вечер (ФОТО)

Слободен Печат
Матурската забава е нешто кое се помни цел живот. Важен момент беше и да се пристигне со партнер/ка на забавата и секако, да се лудува...
Забава Магазин Магазин слајдер

Го сонувавте вашиот поранешен партнер/ка? Еве ги објаснувањата на психолозите

Слободен печат
Сонувањето на поранешниот партнер/ка е прилично честа појава и може да има различни значења: вашата потсвест се обидува да ви помогне, за да можете вистински...
Магазин Сцена

Во осумдесетите мажите лудуваа по неа, а таа сега се сврши со долгогодишната девојка (ФОТО)

Васко Спасоски
Британската поп-ѕвезда и секс-симбол од осумдесетите, Саманта Фокс отсекогаш мамела воздишки кај мажите ширум светот. За време на нејзиниот престој во „Celebrity Big Brother“, призна...
Забава Магазин

Ал Пачино доживеа незгода: Се сопна и падна на црвениот тепих! (ФОТО)

Слободен печат
Некогаш со себе носиш придружба за да не бидеш соло, некогаш за да те разубави, а понекогаш за да те дигне од подот, се пошегуваа...
Ви Препорачуваме Забава Магазин

Бред Пит одговори на прашањето дали Џенифер Анистон ќе му биде партнерка за Оскарите! (ВИДЕО)

Слободен печат
На меѓународниот филмски фестивал во Санта Барбара вчера вечер новинарите го прашале Бред Пит дали планира да ја земе Џенифер Анистон како партнерка за доделувањето на Оскарите следниот месец,...
Еспресо Секс

Мал детаљ од сексот е јасен знак дека жената ве изневерува

Слободен печат
Експертите тврдат дека овој детаљ е уверлив доказ за неверството на жената. Иако можеби мажите се оние кои повеќе изневеруваат, тоа не значи дека и...
Еспресо Секс

4 трикови со кои ќе и подарите максимално одлично орално задоволство

Слободен печат
Во продолжение ќе ви откриеме четири трикови како да го унапредите вашиот сескусален живот. Мислевте дека знаете сe за оралниот секс? Овие четири трикови на...