4 хороскопски знаци на кои ова лето ќе им биде исполнето со секс – Слободен печат
ЕспресоХороскоп

4 хороскопски знаци на кои ова лето ќе им биде исполнето со секс

Овие четири хороскопски знаци ова лето ќе доживеаат прекрасни сексуални искуства, секс, секс, многу секс.

Астролошките предвидувања за оваа година се толку темелни, што некои астролози тврдат дека според подредувањето на ѕвездите и планетите, може да откриете на кои хороскопски знаци ова лето ќе им биде исполнето со секс.

Според нив, за овие 4 знаци летото/2019 година ќе биде исполнето со секс

Овен

Во летото кое набргу доаѓа ќе истражувате експлозивни конекции и за вас нема да постои табу тема. Не го мешајте сексот со врска, бидејќи „одбележувањето“ на територијата може да ви донесе непријатни ситуации.

Девица

Претстојното лето е токму оној период кога треба да ја искажете својата сексуалност и да ја истражите, без да ве совлада анксиозноста и нервозата. Колку повеќе ќе расчистите со минатото, толку полесно нови страсти ќе ви влегуваат во животот.

Јарец

Претстојното лето е добро за да почнете со лекување на старите рани и создавање нови интимни конекции. Тоа ќе биде исполнето со секс, но со партнер кој ќе ви овозможи апсолутно се, а не само авантура.

Риби

Летото кое ни доаѓа ќе биде полно со секс за вас, но со неколку личности кои ќе се плашат да се обврзат. Сите почетоци гледајте ги како привремени шанси, не трајни. Така ќе се поштедите од разочарувања.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close