Заспаното пит бул бебе е нешто најслатко што ќе го видите денес (ВИДЕО)

Приоритетите се различни кај секого. Овој мал пит бул многу добро знае колку спиењето е важно за убавиот изглед.

Сонот не успеа да му го попречи ниту сопственичката, иако беше упорна да го пробуди овој мал убавец и да го изведе на прошетка.

На кученцето не му се ни размуслуваше за прошетка, тоа само сакаше добро да се наспие бидејќи најверојатно имало „тежок“ ден зад себе.

Нивото на неодоливост во ова видео е неописливо, а вие морате во тоа да се уверите сами.

Прочитајте и...  Гледањето порно филмови со партнерот е возбудливо, а докторите сега велат дека е и препорачливо!

Прочитај повеќе

Фолк пејачката Ани Малинкова: Планински туризам ми е избор за ова лето

Слободен печат

Четири показатели дека имате вишок отрови во организмот

Слободен печат

Дневен хороскоп за 8 јули: Го гледате животот со оптимизам

Слободен печат

Виц на денот – Натприродни способности

Слободен печат

Карлеуша го „запали“ Инстаграм! Пејачката во провокативно мини бикини (ВИДЕО)

Слободен Печат

Актерката Миа Фероу проговори за состојбата на својата ќерка: Сега сите се добро, но тоа беше тешка борба во која Ковид е брутален!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Гледањето порно филмови со партнерот е возбудливо, а докторите сега велат дека е и препорачливо!

Слободен печат

Дајан Китон (74) ги откри своите омилени стајлинзи: Таа е вистинска икона на стилот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Џони Деп го тужеше британскиот таблоид „The Sun“: Ме клеветеа дека сум насилник и ми ја уништија кариерата!

Слободен Печат

Жените во овие хороскопски знаци се најсурови!

Слободен Печат

Ринго Стар го слави 80-от роденден – Честитки му пристигнаа и од вселената!

Слободен печат

Дејвид Швимер ја откри вистината за продолжението на „Пријатели“: Еве кога ќе се снима новата епизода! (ВИДЕО)

Слободен Печат