Враќање на Маверик: Том Круз го најави новиот „Top Gun“! (ВИДЕО) - Слободен печат

Враќање на Маверик: Том Круз го најави новиот „Top Gun“! (ВИДЕО)

„Top Gun“ се враќа! Том Круз на големо изненадување се појави во студиото Comic-Con, за да го покаже првиот инсерт од долгоочекуваното продолжување на овој акционен филм.

„Top Gun: Maverick“ би требало да почне да се прикажува во јуни 2020 година и во него се враќа воениот пилот во улога на Том Круз после повеќе од 30 години од прикажувањето на првичниот филм, кој го претвори американскиот актер во светска ѕвезда.

– Постојано ме прашуваат: Кога ќе направиш нов филм? Бевте многу трпеливи и чувствував дека моја одговорност е тоа да го исполнам – изјавил Том Круз.

Во инсертот се гледа Том Круз облечен во славната кожна јакна на Пут „Маверик“ Мичел, како се трка на мотор и управува со борбен авион.

Прочитајте и...  Кралицата трипати се дотера во исто палто

Прочитај повеќе

Шведска диета е хит во 2020, еве ги нејзините правила

Слободен печат

Меган Маркл стана глагол! Дали и вие меганмаркелизирате некого?

Слободен печат

9 –те работи кои ги прават жените со висока самопочит

Слободен печат

ОСКАРИ: Единствениот глумец кој одбил Оскар, знаете ли кој и зошто?

Слободен печат

Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат

Билјана Црвенковска: Жените, мајките, девојките во Македонија, се плашат да кажат „НЕ“

Слободен печат

Остави Коментар

5 × one =

Прочитај повеќе

ЕКСКЛУЗИВНО: Ракометарот Столе Стоилов ќе стане татко!

Васко Спасоски

Гарванлиев ќе настапи прв на Евровизија!

Слободен печат

Вкусни, ефтини и брзи мафини (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Се пие 7 дена, а симнува 80 отсто од масните наслаги на стомакот

Слободен печат

Симптоми кои никогаш не треба да ги игнорирате кај децатa

Слободен печат

Хороскоп за 29 јануари среда – Биковите да престанат да се расправаат, Јарците ќе мора да го променат однесувањето

Слободен печат