Водителката правешe „лајв“ од тоалетот, а нејзиниот партнер се појави ГОЛ во кадар! (ФОТО)

Фото: Профимедиа

Британската тв-личност и експерт за модни трансформации Трини Вудал (56) снимала видео во живо додека нејзиниот партнер случајно влегол во кадарот, меѓутоа гол.

Нејзиниот партнер, милионерот Чарлс Сачи (76) е фатен на камерата потполно гол, додека Трини снимала видео во живо за на Фејсбук каде делела совети за убавина.

Ѕвездата продолжила да ја игнорира ситуацијата и да ги открива деталите од својот гол маж. Сето ова се случувало во нивниот дом во Западен Лондон.

Овој инцидент го забележал еден од нејзините фанови, кои кажал дека не забелжал никаква реакција кај Трини која носела ЛЕД маска за нега на лицето која чини 400 фунти.

Се разбира, видеото набрзо после ова било веднаш избришно.

Погледнете ја фотографијата:

Фото: Принтскрин
Видео на денот