8 C
Скопје

ВИДЕО | Сон на секој што чува домашно милениче и нема двор: Лола е куче што користи нокшир!

Лола е прекрасно куче кое може да ја заврши целата „работа“ на нокшир. Верувале или не, тоа постои.

На видеото се слуша како нејзиниот сопственик Дач и дава упатства да седне на нејзиниот розов нокшир.

Овој трик може да биде многу корисен, особено во доцните часови, кога вашето домашно милениче има потреба да оди надвор, а вие сте уморни или спиете. Не сме сигурни како му успеало да ја научи на овој трик, но веруваме дека ќе ги воодушеви сите што ќе го погледнат ова видео.


Не се сомневаме дека сопственикот е горд на Лола, а на нивниот „заеднички“ инстаграм – профил тие споделуваат бројни видеа и фотографии од нивните заеднички дружења.

Прочитајте и...  ФОТО: Никол Шерцингер освојува со својот изглед и во четвртата деценија

Поврзани вести

ФОТО | Мулдер и Скали повторно се обединија: Фотографија која ги воодушеви фановите на „Досие икс“

Слободен печат

ФОТО: Никол Шерцингер освојува со својот изглед и во четвртата деценија

Слободен печат

ВИДЕО | Бритни Спирс конечно проговори и одговори на прашања од нејзините обожаватели: Не грижете се за мене, добро сум

Слободен Печат

ВИДЕО: Инфлуенсерката Џастин Парадајс го обвини јутјуберот и боксер Џејк Пол за сексуално злоставување

Слободен Печат

Четири идеални љубовни партнери за секој хороскопски знак

Слободен Печат

Милена Радуловиќ: Ме контактираат неверојатен број на жени – жртви на насилство, дури од Русија

Слободен Печат

Остави Коментар