15 C
Скопје

ВИДЕО I Мечка на пат во Бањалука ги шокира граѓаните

Шокантна сцена е снимена во близина на Бања Лука, што предизвика лавина реакции од корисниците на социјалните мрежи. Имено, среде ноќ, мечка како трча по патот е снимена на патот во тој град.

Мечката трчала пред автомобил, а лицето кое било во возилото го снимало животното како трча пред него. На крајот, мечката полетала во дворот на една компанија, а работникот на таа компанија бил изненаден од оваа сцена.

Ова видео брзо стана вирално, а многумина коментираа дека мечката се исплашила од автомобилот и поради тоа цело време трчаше цело време пред возилото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Crna Hronika BiH (@crnahronikabih)

„Мораше да го следи во автомобилот, тоа е животно, мислите дека не се исплаши“, ова се само некои од реакциите што ги имаат луѓето на социјалните мрежи.

Имаше и такви шеги дека „мечката доцнеше за третата смена на работа“.

Инаку, слична сцена беше забележана пред неколку дена, повторно во близина на Бања Лука.

Поврзани вести

Нова скандалозна порно-група со слики и видеа: На Телеграм се појави „Перверзии на Балканот“

Слободен печат

Лајчак: Несомнено за Косово, успех во дијалогот значи да се стане земја кандидат за ЕУ

Слободен печат

Германија, Шпанија и Франција заедно ќе развијат нов борбен авион

Слободен печат

Регионален ковид-19 пресек: Мал пад на бројот на нови инфекции

Слободен печат

Бугарски брачен пар заврши зад решетки во Германија: Продавале новороденчиња во Грција

Слободен печат

Маск: Старлник услугата ја нарачаа половина милион луѓе

Слободен печат

Остави Коментар