ВИДЕО| Џенифер Лопез и Малума на Американските музички награди: Танчерите со маски, а тие посекси од кога било!

Youtube
Youtube

Додека танчерите носеа заштитни маски при изведбата на кореографијата, Џеј Ло носете проѕирно трико кое ги криеше само интимните делови од нејзиното тело.

На сцената и се придружи и Малума со кој ги изведоа нивните заеднички песни „Pa’ Ti“ и „Lonely“, а при секое нивно движење публиката „врескаше“ од возбуда.

Џенифер како и секогаш мамеше воздишки со нејзините латино облини и сензуален танц.

Атрактивното музичко дуо синоќа настапи на сцената на Американските музички награди, а нивната изведба доби громогласен аплауз.

Видео на денот