9 C
Скопје

ВИДЕО| Џенифер Лопез и Малума на Американските музички награди: Танчерите со маски, а тие посекси од кога било!

Додека танчерите носеа заштитни маски при изведбата на кореографијата, Џеј Ло носете проѕирно трико кое ги криеше само интимните делови од нејзиното тело.

На сцената и се придружи и Малума со кој ги изведоа нивните заеднички песни „Pa’ Ti“ и „Lonely“, а при секое нивно движење публиката „врескаше“ од возбуда.

Џенифер како и секогаш мамеше воздишки со нејзините латино облини и сензуален танц.

Атрактивното музичко дуо синоќа настапи на сцената на Американските музички награди, а нивната изведба доби громогласен аплауз.

Прочитајте и...  ФОТО | Откако ја откопа својата мачка и ја зготви, пејачката сега призна дека во домот има и череп од 6-годишно девојче

Поврзани вести

ФОТО | Хит на социјалните мрежи: Некој од Град Скопје одлучил да го фотошопира Берни Сандерс на скопските клупи

СП.

Тие би избегнале да платат било што: Ова се најголемите скржавци во зодијакот!

Слободен Печат

ФОТО | Имот кој зрачи со елеганција во бохо стилот според вкусот на неговата сопруга: Славниот Меј Дејмон ја продава својата луксузна вила за 21 милион долари

Слободен печат

ФОТО | Трендот продолжува: Во бикини на снег, Јелена Карлеуша, Теа, Сандра Африка, Кристина и Аделина!

М.Р

Пејачката го почести фановите за 30-годишнината од кариерата: Мараја Кери штотуку објави нов ремикс албум!

Слободен печат

ФОТО | Враќање во седумдесеттите: Капутот од овчо крзно е хит број 1 оваа зима!

Слободен печат

Остави Коментар