ВИДЕО: Цел живот погрешно го поставуваме освежувачот за ВЦ школката, погледнете како правилно се прави тоа!

Фото: ТикТок/Принтскрин

Покажа едноставен начин за поставување на освежувач во ВЦ школката и стана хит на ТикТок…

На социјалните мрежи се шири видео на кое еден корисник на ТикТок покажува како наводно правилно се поставува освежувачот за ВЦ школата. Според реакцијата на корисниците, изгледа дека сите погрешно го поставувале, па токму затоа овој метод изненади многумина.

Имено, наместо да го постави освежувачот со пластичната рачка преку работ од школката, тој само го вметна под работ на школката, а освежувачот едноставно се постави на правилното место.

Демонстрацијата на овој едноставен и наводно правилен метод на поставување погледнете ја во следното видео…

@maca_officialOMG??? #viral #fyp #foryou #trend #foryoupage #hrvatska #srbija #xyzbca

♬ You give me butterflies – ✨amo a mis 23.4k subs✨

Видео на денот