Упадна на венчавката и му довикуваше на младоженецот: „Носам твое дете“ (ВИДЕО)

Снимката на која се гледа како наводно бремената љубовница упаднала на свадбата и му довикувала на младоженецот дека носи негово бебе стана хит на ТикТок.

„Навистина, Ентони? Ќе се правиш дека не ме познаваш? Не ги зема лековите денес?“ се слуша гласот на жената на снимката која се обиде да ја запре венчавката. „И да знаеш имам твое дете тука. Ентони, знам дека ме слушаш“, продолжува жената.

И додека невестата и младоженецот одбиваа да се завртат и да се соочат со неа, една девојка за која се чини дека е ќерка на невестата фрли со цвеќето кон жената. „Подобро да заминеш од венчавката на мојата мајка, што не е во ред со тебе?“, довикна таа.

@danielleondemandPregnant 🤰🏾side chick crashes wedding ##foryoupage ##drama ##wedding ##sidechick♬ original sound – danielleondemand

Видеото кое настана во Детроит го погледнале повеќе од 10 милиони луѓе, а споделено е и на Редит.

Прочитајте и...  Прво инфаркт, па корона: Дејан Милиќевиќ сега си го „стесни“ желудникот и ослабе 35 килограми! (ВИДЕО)

Многумина се запрашаа што се случило потоа, а на ТикТок се појави и продолжението.

@danielleondemandRing the alarmI been through this too longBut I’ll be damned if I see another chick on your arm! …👰🏾s/o to tonefromyoutube go subscribe #f#yp♬ original sound – danielleondemand

Церемонијата е продолжена, а свештеникот морал да ги охрабри шокираните гости да ракоплескаат откако тој го венчаше парот.

Прочитај повеќе

Ирина Шајк не можеше да си ја закопча сукњата, па ѕирна задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како да препознаете дека на вашето тело му недостига магнезиум? Минералот кој е важен за виталните функции!

Слободен Печат

Погледнете зошто путерот од кикирики може да ви помогне полесно да заспиете!

Слободен Печат

Малку жени би имале храброст да го облечат ова: Погледнете како се појави Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Страста на жената во овој хороскопски знак привлекува многумина, но е тешка за сакање!

Слободен Печат

Филмскиот фестивал во Кан ќе се одржи во мини, симболично издание!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Кајли Џенер ужива во есента: Најмладата милијардерка го дочека новото годишно време во бикини кое едвај ѝ ги задржа градите! (ФОТО)

Слободен Печат

Морничавиот проект на Нетфликс: Што би направиле за само малку слава? (ВИДЕО)

Слободен печат

Ѕвездата од серијата „The Witcher“ сака да биде новиот Бонд: Дали Хенри Кавил е вистинскиот избор за агентот 007?

Слободен печат

Овој чај експресно помага во отстранување на болката во грлото и кашлањето!

Слободен Печат

На аукција вреќичката за инфузија која ја користел Мајкл Џексон

Слободен печат

Погледнете кое хоби најмногу ќе ве опушти: Одлично е за справување со стресот!

Слободен Печат