Топ 5 стајлинзи: Модна инспирација за сите генерации! (ФОТО)

Доколку не сте доволно инспирирани, ние ви претставуваме 5 најинтересни стајлинзи за овој период.

Во нив ќе изгледате беспрекорно стилизирани. Одлично им стојат на сите генерации, а буквално секоја жена ќе пронајде нешто што и се допаѓа.

Монохроматскиот стил е во тренд, па оваа бела комбинација ќе биде полн погодок. Освен тоа белата одлично им стои на сите.

профимедиа

Ненадминлива комбинација која никогаш нема да излезе од мода. Класичните фармерки, белата маица и капутот се вистински погодок за многу прилики.

профимедиа

Парчињата од твид стануваат се поактуелни. Оваа комбинација е на висина на задачата.

профимедиа

Виолетовата боја исто така е ин. Комбинацијата на ролка и карирани панталони е феноменална. Наместо сандали, облечете длабоки чизми и ќе бидете стилизирани за чиста десетка.

Прочитајте и...  Почетокот на владеењето на кралицата Елизабета Втора го одбележале паѓањето на Бртанската империја и сиромаштијата во државата: Зошто само Британија уште го практикува крунисувањето?
профимедиа

Тексасот од глава до пети одлично изгледа, а деталот во розева и зелена боја одлично ја разбиваат оваа комбинација.

профимедиа

Прочитај повеќе

Почетокот на владеењето на кралицата Елизабета Втора го одбележале паѓањето на Бртанската империја и сиромаштијата во државата: Зошто само Британија уште го практикува крунисувањето?

Слободен Печат

Штета, штета – предоцна… За што жалел Бетовен во последните мигови од животот?

Слободен печат

Која била Мулан? Легенда за кинеската воинка, спретна со мечот, а нежна како магнолија

Слободен печат

Просковска, гласот на лицата со физичка попреченост: Ако Швеѓанец во количка го преселиш кај нас, би потонал во немоќта!

Јасмина Кантарџиева Димков

Најмодерните сестри во светот се појавија на насловната на „Вог“ во исто време: Бела и Џиџи Хадид испишаа историја во „модната библија“ (ФОТО)

Слободен Печат

Цеца стана баба! Се роди малиот Жељко! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ким Кардашијан сака да го плати лекувањето на девојката застрелана на протестите за Џорџ Флојд

Слободен печат

Впечатливо жолта боја и златни обетки: Кејт го повтори изгледот од Вимблдон и повторно блескаше! (ФОТО)

Слободен Печат

Сфатете ја сериозно секоја промена во организмот: Ако чувствувате дека ви се менува гласот, веднаш посетете лекар

Слободен печат

Дневен хороскоп за 3 јуни: Поради стресните ситуации кои ве оптоваруваат може да дојде до одредени несогласувања со партнерот

Слободен печат

Виц на денот – Внуци

Слободен печат

Лепа Брена и Боба заминаа за Монако – Во приватниот авион уживаа во прекрасниот поглед и луксузното вино (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат