Тие ги знаат најскриените тајни: Што открија дадилките на Анџелина Џоли и на Мел Б (ФОТО)

Мел Б и бившиот маж сексуално ја искористувале дадилката

Лореин Жил, дадилката на Мел Б и Стивен Белафонте раскажува дека ги запознала во холивудски ресторан, а тие ја поканиле во нивниот стан за да имаат секс во тројка.

Мел Б и Лореин Жил

„Додека бев вработена кај нив имавме сексуална врска. Често спиевме заедно, понекогаш повеќепати неделно, а понекогаш поминуваа неколку месеци без сексуален однос. Некогаш таа го викаше Стивен да ни се придружи, а некогаш бараше ние двајца да водиме љубов. Таа често снимаше и некогаш ни се придружуваше. Никогаш не спиев со Стивен без нејзина дозвола или покана“, пишува во тужбата што ја подигна Лореин Жил како одговор на Мел Б која ја обвини за распад на нејзиниот брак.

Прочитајте и...  Бидете задоволни со својот надворешен изглед: Подгответе уникатен коктел за слабеење од само две состојки

Mel B with her nanny, Lorraine Gilles, and her three children in 2015

Ја чувала Анџелина додека била дете: Осамено и трауматично детство

Дадилката Крисан Морел, која ја чувала Анџелина Џоли додека била дете, проговори за медиумите за тоа какво било детството на глумицата.

„Одлучив да проговорам бидејќи сакам да и пратам порака на Анџелина, многу се грижам за неа. Сакам да и кажам да не ги користи децата како оружје во разводот, да не прави чудовиште од нивниот татко. Како резултат на такво нешто и таа имаше осамено и трауматично детство“, раскажува дадилката.

Анџелина и нејзиниот брат Џејмс ги чувале дадилки, а глумицата била проблематично дете. На крај нејзината мајка веќе не ни живеела во станот во кој живеела Анџелина. Наводно Џоли била во станот со нејзините шест дадилки.

Прочитајте и...  Легендарниот Ал Пачино сака да ви каже нешто за стареењето...

Во 2016 година таа ја повика Џоли да ја заврши војната со Бред Пит, кого, како што рече, го малтретира, користејќи ги децата како оружје. Морел раскажа дека истото му го правела и мајката на Анџелина, Маршелин Бертранд на нејзиниот татко Џон Воит.

Related image
Анџелина Џоли со мајка и

 

Прочитај повеќе

Бидете задоволни со својот надворешен изглед: Подгответе уникатен коктел за слабеење од само две состојки

Слободен печат

Застрашувачки фотографии покажуваат како се шират капките од заразените од вирусот ако не носите заштитна маска! (ФОТО)

Васко Спасоски

Наједноставен начин за чистење на семките од вишните или црешите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Овој јаткаст плод треба да стане дел од вашето секојдневие: Совршен дел од исхраната е и за дијабетичарите!

Слободен Печат

Немате идеја за денешниот ручек? Наш предлог – Мусака со модри патлиџани (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Оливер Драгоjевиќ би му аплаудирал: Слушнете ја „Ноктурно“ во изведба на големиот талент Васил Ангелов! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа – Направете го сами!

Слободен печат

Дневен хороскоп за 4-ти јули!

Васко Спасоски

Јована Јоксимовиќ се повлекува од тв-екраните… (ФОТО)

Васко Спасоски

Евтин и безбеден лек против шеќерната болест е новото оружје против коронавирусот? (ФОТО)

Васко Спасоски

Нова војна помеѓу Џорџ Клуни и Бред Пит: Се скарале поради колешка, причината е бизарна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Направете сами: Цветни миризби во Вашиот дом

Слободен печат