-1 C
Скопје

Српската пејачка се разголи, но дома, покрај својот базен! (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ и нејзиниот сопруг Вељко, на крајот на јануари, станаа родители на синот Јован, а претходно го добија својот прв син Јаков во 2016 година.

Кратко по породувањето, Сека се врати на старата линија, а честопати на социјалните мрежи ги воодушевува фановите со фотографии на кои позира со старо- новата форма.

Сега таа повторно заинтригира, но овојпат со похрабра варијанта.

Имено, Алексиќ позираше покрај базенот, покриена делумно со чаршаф , иако е јасно дека на неа нема апсолутно ништо.

„Не си вистинска жено“, „Изгледаш убаво“, „Секоја чест на изгледот“ … се само некои од коментарите под фотографијата на Сека.

 

View this post on Instagram

 

🙌🏼 #home #relax

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

Прочитајте и...  Ен Хатавеј прозборе за животот во изолација и за сите предизвици што ги донесе пандемијата

Поврзани вести

Џорџ Клуни призна дека сам ја потстрижува својата коса веќе 25 години – Но кога откри со што, веднаш започнаа шегите на негова сметка!

Слободен Печат

Шокантно: Мистериозен монолит исчезна во САД, па најден е во Романија!

Слободен печат

Нивната љубов беше осудувана и исмејувана – Мадона (62) и нејзиното момче (26) го докажаа спротивното!

Слободен Печат

Стручњаците открија кои 6 особини треба да ги поседува секој маж кој е идеален љубовник!

Слободен печат

Најголемите заблуди за хороскопските знаци во кои сите веруваат!

Слободен печат

Карлеуша им се обрати на медицинските лица кои се борат со коронавирусот: Ова се тешки времиња за сите нас!

Слободен Печат

Остави Коментар