Софија на јахта го покажа задникот, а сите се прашуваат дали постои побезобразно танга-бикини од ова (ФОТО) - Слободен печат

Софија на јахта го покажа задникот, а сите се прашуваат дали постои побезобразно танга-бикини од ова (ФОТО)

Софија Ричи (20) со пријателката Кајли Џенер (21) отпатувала на раскошна дестинација, од каде ги израдувала фановите со секси фотографии од рајските песочни плажи.

Софија ги раздрма социјалните мрежи кога сподели фотографија на која во топлес лежи на плажа, а оваа нејзина секси објава ги израдувала нејзините 4,7 милиони фанови, колку што има на Инстаграм.

20-годишната манекенка позирала така што со рацете ги покрила градите, а на себе имала само долен дел од пинк бикини, кое поради провокативната поза не може да се види целосно.

View this post on Instagram

Another, because why not🧚🏼‍♀️

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

„На мисија за потемнување”, објаснила кратко Софија, која потоа позирала и во комплетно бикини.

Ќерката на славниот пејач Лајонел Ричи позирала и на јахта, кога своите фанови ги почестила со секси задникот во танга-бикини.

Инаку, Софија и правела друштво на Кајли Џенер во текот на претставувањето на нејзината нова колекција за сончање, “Kylie Skin”. Двете се долгогодишни пријателки, а во последно време уште повеќе се зближиле поради тоа што Софија веќе две години се забавува со Скот Дисик, поранешно момче сестрата на Кајли, Кортни Кардашијан и татко на нејзиното дете.

View this post on Instagram

On a mission to tan 🐠

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

“Софија не е воопшто љубоморна и не се чувствува загрозено”, рекол извор близок до манекенката.

Прочитајте и...  Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Прочитај повеќе

Бијонсе на гала вечера се појавила во фустан под кој не се носат гаќички! (ФОТО)

Слободен печат

Покрај Брајант, меѓу загинатите е и најстарата ќерка Џиџи

Слободен печат

Целиот свет е во шок: Загина Коби Брајант – еден од најдобрите кошаркари на планетата!

Слободен печат

Беа блиски пријатели: Јелена Карлеуша вчера објави заедничка фотка со Тоше Проески (ФОТО)

Слободен печат

Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Слободен печат

Како црногорската принцеза станала кралица на Италија: Љубовниот живот на Јелена Савојска

Слободен печат

Остави Коментар

thirteen + nineteen =

Прочитај повеќе

Познатиот рапер Слаткар со шокантна изјава: Погледнете што НЕМА да прави кога ќе се роди неговиот наследник! (ВИДЕО)

Слободен печат

Годините ја стигнуваат Мадона – Турнејата прекината неколку пати, а третманите за закрепнување се екстремни (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Џесика Симпсон: Сфатив дека морам да го оставам алкохолот кога не можев да ги облечам децата!

Слободен печат

Врската или бракот ви се пред крај? 4 сигурни знаци дека нешто не е во ред!

Слободен печат

Принцот Хари доживеал нервен слом во Канада?

Слободен печат

Ова е кутрето со најслатките очи на светот! (ФОТО)

Слободен печат