24.8 C
Скопје

Tag : побезобразно

Еспресо Шоу биз

Софија на јахта го покажа задникот, а сите се прашуваат дали постои побезобразно танга-бикини од ова (ФОТО)

Слободен печат
Софија Ричи (20) со пријателката Кајли Џенер (21) отпатувала на раскошна дестинација, од каде ги израдувала фановите со секси фотографии од рајските песочни плажи. Софија...