Снашката на Лепа Брена провоцира на Инстаграм (ФОТО)

Александра Пријовиќ, фолк пејачката, многу инвестира во својот изглед, а резултатите се видливи.

Згодната пејачка своите фанови ги почасти со провокативна фотографија на социјалните мрежи, па успеа да добие безброј комплименти.

Иако неодамна се породи, снаата на Лепа Брена изгледа совршено. Згодната пејачка ја користи секоја прилика да ги истакне своите атрибути, а тоа го направи и за настапот во Цирих.

View this post on Instagram

Dress @ateljetijanatodorovic ?

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

И нејзината свекрва, Лепа Брена и остави коментар во вид на срце и лајк под фотографијата.

Видео на денот