Снашката на Лепа Брена провоцира на Инстаграм (ФОТО)

Александра Пријовиќ, фолк пејачката, многу инвестира во својот изглед, а резултатите се видливи.

Згодната пејачка своите фанови ги почасти со провокативна фотографија на социјалните мрежи, па успеа да добие безброј комплименти.

Иако неодамна се породи, снаата на Лепа Брена изгледа совршено. Згодната пејачка ја користи секоја прилика да ги истакне своите атрибути, а тоа го направи и за настапот во Цирих.

View this post on Instagram

Dress @ateljetijanatodorovic 💚

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

И нејзината свекрва, Лепа Брена и остави коментар во вид на срце и лајк под фотографијата.

Прочитајте и...  Не е се така како што изгледа: И Лепа Брена сaкаше да се направи слаба со Фотошоп, па искриви се околу себе! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат