Tag : комплименти

Забава Магазин

20 работи кои го подобруваат расположението и ја подигнуваат самодовербата кај жените

Слободен печат
Според студијата, иако на егото на жената делуваат различни материјални работи, самодовербата обично ја прават оние работи кои не нè чинат ништо, како што се...
Еспресо Шоу биз

Снашката на Лепа Брена провоцира на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Александра Пријовиќ, фолк пејачката, многу инвестира во својот изглед, а резултатите се видливи. Згодната пејачка своите фанови ги почасти со провокативна фотографија на социјалните мрежи,...