Снаата на Лепа Брена се соблече во бикини, на коментарите им нема крај (ФОТО)

Познатата пејачка Александра Пријовиќ, снаата на Лепа Брена, иако се породи на почетокот на март, таа многу брзо се врати во форма и сега изгледа перфектно, за што сведочат и фотографиите кои редовно ги објавува на Инстаграм.

Со најновата фотографија, на која позира со подигната рака во црно-бел костим за капење, жешкото лето го направи уште пожешко. А во прв план се истакнати нејзините гради.

Фотографијата привлече рекорден број на лајкови за кратко време, но и бројни коментари кои буквално не запираат.

„Кој е рецептот да изгледам и јас вака по породувањето?“, „Најубавата наша кралица“, „Убавица“, „Те сакаме многу“, „Екстра си. На тебе се убаво ти стои. И глас и стајлинг“, се само некои од коментарите на воодушевените фанови.

Прочитајте и...  Кај нив нема криза: Викторија и Дејвид Бекам купија луксузен стан во Мајами!

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат