Tag : соблече

Еспресо Шоу биз

Деми Роуз се соблече, а од сликите ќе занемите (ФОТО)

Слободен печат
Британката Деми Роуз е една од најпопуларните жени на Инстаграм, а нејзините жешки фотки секојдневно ги гледаат милиони луѓе. Деми со задоволство ги покажува своите...
Еспресо Шоу биз

Тело од половина милион долари: Жената Барби објави голи фотки (ФОТО)

Слободен печат
Нанет Хамонд, попозната како жената Барби, по повод својот 46 роденден објави фотографија која предизвика бура од коментари. Таа, имено, за роденденот се одлучи да...
Еспресо Шоу биз

Сека Алексиќ се соблече во купаќи па го покажа трудничкиот стомак (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Сека Алексиќ која е бремена по втор пат максимално ужива во бременоста. Иако се уште не се повлече од сцената и вредно работи, Сека...
Еспресо Шоу биз

СЕ СОБЛЕЧЕ ЌЕРКАТА на Жељко Јоксимовиќ, но претера со ФОТОШОП па си ги искриви очите (ФОТО)

Слободен печат
Мина Јоксимовиќ, ќерката од првиот брак на познатиот пејач Жељко Јоксимовиќ ретко кога се појавува во јавност. Тоа се ретки моменти, односно само кога станува...
Еспресо Шоу биз

ЖАРИ И ПАЛИ И ВО ШЕСТАТА ДЕЦЕНИЈА: Лидија Вукичевиќ се соблече на 57 години и ја покажа својата ЗАВИДНА ФИГУРА! (ФОТО)

Слободен печат
За неа годините се само бројка… Актерката Лидија Вукичевиќ отсекогаш важеше за секс симбол на екс југословенската сцена. Лидија е како вино, колку старее толку...
Еспресо Шоу биз

Снаата на Лепа Брена се соблече во бикини, на коментарите им нема крај (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка Александра Пријовиќ, снаата на Лепа Брена, иако се породи на почетокот на март, таа многу брзо се врати во форма и сега изгледа...
Еспресо Шоу биз

Зошто го правиш тоа на твои години? СИНДИ КРАФОРД СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА и стана мета на непријатни коментари (ФОТО)

Слободен печат
Синди Крафорд ја започна својата кариера пред 3 децении и набрзо се стекна со епитетот – најубава жена на светот. Свесна за своите години, но...
Еспресо Шоу биз

Бомбетина и во петтата деценија: Тајра Бенкс (45) се соблече во минијатурно бикини, жешкото видео направи хаос на интернет (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Познатата манекенка Тајра Бенкс сними секси едиторијал за магазинот „Sports Illustrated“… Манекенката и водителка Тајра Бенкс (45) откако се појави на јавната сцена важи за...
Еспресо Шоу биз

Марија Шерифовиќ се соблече во купачи: Цел интернет зборува за ова!

Слободен печат
Пејачката Марија Шерифовиќ објави слика во костим за капење од патувањето во Америка и тогаш за прв пат покажа како изгледа кога ќе се разголи....