ЖАРИ И ПАЛИ И ВО ШЕСТАТА ДЕЦЕНИЈА: Лидија Вукичевиќ се соблече на 57 години и ја покажа својата ЗАВИДНА ФИГУРА! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ЖАРИ И ПАЛИ И ВО ШЕСТАТА ДЕЦЕНИЈА: Лидија Вукичевиќ се соблече на 57 години и ја покажа својата ЗАВИДНА ФИГУРА! (ФОТО)

Таа на својот профил на социјалните мрежи објави фотографии кои ја истакнуваат нејзината витка фигура.

За неа годините се само бројка…

Актерката Лидија Вукичевиќ отсекогаш важеше за секс симбол на екс југословенската сцена. Лидија е како вино, колку старее толку е поубава и позгодна.

Таа на својот профил на социјалните мрежи објави фотографии кои ја истакнуваат нејзината витка фигура.

Лидија ужива моментално на одмор во Африка, каде не само што одмараше туку и вежбаше, па така настана и фотографијата со опис:

– Не постои поидеално место за вежбање.

Коментарите на нејзините следбеници се нижеа, а само некои од нив беа: „Не постои поидеална жена од тебе“, „Секоја чест“ и други…

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close