Силјановска: Сум можела да се омажам за Албанец (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиМакедонија

Силјановска: Сум можела да се омажам за Албанец (ВИДЕО)

Гордана Силјановска-Давкова во интервју за емисијата „Таргет„ на Алмакос како реакција на коментарите дека е „албанофоб” меѓу останатото изјави дека „можела и да се омажи за Албанец”.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close