Шарлиз Терон: Животот ми е хаос, поминав три операции (ФОТО)

Познатата актерка Шарлиз Терон, како што призна за еден странски медиум, во моментот поминува низ прилично тежок период.

– Животот во моментот ми е во хаос. Само што поминав низ три операции, промовирам два филма… Немам дадилка, но знам дека не би можела да го правам ова што го правам доколку ја немам сета помош и поддршка, изјави таа.

Иако не откри за какви операции станува збор, претходно овој месец откри дека се повредила додека го снимала филмот „The Old Guard”.

– Снимав физички тешки сцени и буквално го скинав лигаментот, изјави тогаш.

Прочитајте и...  Сите нечистотии од фугите исчезнуваат - Мешавина која гарантира совршено чисти керамички плочки

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Остави Коментар