Tag : поминав

Еспресо Шоу биз

Шарлиз Терон: Животот ми е хаос, поминав три операции (ФОТО)

Слободен печат
Познатата актерка Шарлиз Терон, како што призна за еден странски медиум, во моментот поминува низ прилично тежок период. – Животот во моментот ми е во...