Tag : шарлиз

Магазин Магазин слајдер Сцена

Шарлиз Терон го нападна Стивен Сегал: Ти си смешен и дебел, не си никаков борец!

Слободен печат
Шарлиз Терон изјави дека Сегал не е некој миленик на понежниот пол… Убавата Шарлиз Терон во најновото интервју жестоко го прозва актерот Стивен Сегал и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шарлиз Терон: Никогаш немав желба да се омажам, немам ни денес

Слободен печат
Изгледа дека Шарлиз Терон одлучи да ги израмни сите сметки со поранешниот партнер, актерот Шон Пен. Гостувајќи во радио емисијата „The Howard Stern Show“, каде...
Еспресо Шоу биз

Шарлиз Терон: Животот ми е хаос, поминав три операции (ФОТО)

Слободен печат
Познатата актерка Шарлиз Терон, како што призна за еден странски медиум, во моментот поминува низ прилично тежок период. – Животот во моментот ми е во...
Еспресо Шоу биз

Шарлиз Терон призна дека е во врска со овие две дами (ФОТО)

Слободен печат
Познатата актерка Шарлиз Терон ги изненади фановите кога на Твитер објави статус во кој призна дека е во врска. – Чувствувам дека морам да бидам...
Еспресо Мода

Шарлиз Терон и шишки? Тоа изгледа вака! (ФОТО)

Слободен печат
Шарлиз одлучи уште еднаш драстично да ја промени фризурата и целокупниот изглед… Актерката Шарлиз Терон изненади многумина кога на овогодинешното доделување на Оскарите се појави...