Шарлиз Терон призна дека е во врска со овие две дами (ФОТО)

Познатата актерка Шарлиз Терон ги изненади фановите кога на Твитер објави статус во кој призна дека е во врска.

– Чувствувам дека морам да бидам искрена. Во нова врска сум. Со овие две дами – напиша таа под фотографијата на која е со Марго Роби и Никол Кидман.

Имено, тие три заедно глумат во филмот „Bombshell“ кој раскажува за три жени кои работеле за “Fox News”. Иако фановите на славната актерка заклучија дека станува збор за шега, Шарлиз Терон во едно интервју призна дека сексуалните искуства со други жени не и се непозната работа.

Погледнете ја фотографијата која ја објави таа…

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат