Саша и Душко на море: Кој има поубави купаќи?

Директорот на „Гранд“ продукција Саша Поповиќ овие денови со семејството престојува во Опатија, како и секое лето, каде ги полни батериите пред новата сезона од „Ѕвездите на Гранд“ која започнува во септември.

Саша и сопругата Сузана таму имаат многу пријатели со кои се дружат, а овој пат друштво им прави и фудбалерот Душко Тошиќ, Јелена Карлеуша и нивните ќерки Атина и Ника.

Додека седеа на јахта Душко направи фотографија со Саша и ја објави на Инстаграм. Оваа фотографија привлече големо внимание, бидејќи Саша досега во вакво издание не е виден во јавноста.

Прочитајте и...  Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Прочитај повеќе

Аманда Ли е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Слободен печат

Славниот актер по кој жените лудуваа, стана татко по втор пат на 65 години! (ФОТО)

Слободен печат

Заврши снимањето на популарната серија „Модерно семејство“ ! (ФОТО)

Слободен печат

Неколку работи за кои не треба да зборувате со партнерот по сексот

Слободен печат

Актерката за улогата се спремала настапувајќи во стриптиз клуб!

Слободен печат

Науката докажа кои се најпривлечните мажи според жените!

Слободен печат

Остави Коментар

20 − Шестнаесет =

Прочитај повеќе

Славниот актер искрено за најголемата грешка во животот: Бракот ми се распаѓаше, а јас пиев сè повеќе и повеќе

Слободен печат

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ проговори за неа во неговата автобиографија!

Слободен печат

Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Слободен печат

ХОЛОГРАМ на Витни Хјустон тргнува на турнеја, семејството вели дека „таа би го сакала тоа“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Го сакате Хари Потер? Ова се места кои морате да ги видите ако патувате во Лондон

Слободен печат

Пејачката заврши во болница: Ја скрши коската работејќи го она што најмногу го сака (ФОТО)

Слободен печат