Tag : опатија

Живот Магазин

Никогаш поблиски: Тони Цетински со сопругата се преселија во стан од 40 метри квадратни!

Слободен печат.
Еден од најпознатите музичари на овие простори – Тони Цетински (50), неодамна со сопругата Дубравка (35) се пресели од родниот Ровињ во Опатија и тоа...
Еспресо Шоу биз

Два дена спиела во автомобил пред куќата на Саша Поповиќ: Ива во минијатурно бикини го чекала да излезе без Сузана, но се случило… (ФОТО)

Слободен печат
Ива Гргуриќ (24) поминала два дена во автомобил чекајќи го Саша Поповиќ (65) да излезе без сопругата Сузана. Го следела до плажа во Опатија, каде...
Еспресо Шоу биз

Исплива фотографија со Саша Поповиќ и атрактивна учесничка на „Задруга“ (ФОТО)

Слободен печат
На социјалните мрежи се појави фотографија на која е директорот на „Гранд продукција“, Саша Поповиќ (65) во друштво на атрактивната Ива Гргуриќ (26) учесничка во...
Еспресо Шоу биз

КАРЛЕУША НА ТУРБО ПОГОН: Плива со луксузно помагало! (ВИДЕО)

Слободен печат
Јелена  Карлеуша одлучила на годишниот одмор да не работи баш ништо, па дури и да не плива. На социјалните мрежи се пофалила дека си набавила...
Еспресо Шоу биз

Саша и Душко на море: Кој има поубави купаќи?

Слободен печат
Директорот на „Гранд“ продукција Саша Поповиќ овие денови со семејството престојува во Опатија, како и секое лето, каде ги полни батериите пред новата сезона од...
Еспресо Шоу биз

Карлеуша објави фотка од сопругата на Саша Поповиќ во бикини (ФОТО)

Слободен печат
Директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ (65) се одмара со семејството во Опатија, а на нив таму им се придружи и Јелена Карлеуша (41) со своите...