Tag : саша

Еспресо Убавина

Помладата ќерка ја засени мајка си Мишел Обама! (ФОТО)

Слободен Печат
Децата се најдобри показатели за како тоа времето „лета“! Осумнаесет годишната Саша Обама имаше само 7 години кога нејзиниот татко Барак Обама, во јануари 2009...
Вести Свет

УАПСЕНИ УБИЈЦИТЕ НА МАЛИОТ САША: Дали синот на политичарот загинал поради матниот бизнис на татко му?

Слободен печат
Автомобилот во кој беше убиен тригодишниот син на украинскиот политичар и бизнисмен Вјачеслав Соболев припаѓа на компанија за која се води истрага заради сомневање дека...
Еспресо Шоу биз

Лепа Брена и Саша Поповиќ ја продадоа „Гранд“ и заработија милиони

Слободен печат
Саша Поповиќ и Лепа Брена, заедно со сопругот на Брена, Слободан Живоиновиќ, го продадоа уделот од 49 проценти од „Гранд продукција“ на компанијата „Јунајтед медија“...
Еспресо Шоу биз

Сопругата на Саша Поповиќ го прослави 50 роденден – Веднаш се пофали со подарокот од него (ФОТО)

Слободен печат
Сопругата на директорот на „Гранд“, Саша Поповиќ, Сузана Јовановиќ, го прослави својот 50-ти роденден, а какво изнанадување доби, веднаш се пофали на социјалните мрежи. Пејачката...
Магазин Семејство

ОВА Е САША: Постојат само уште ДВЕ ДЕЦА како него во светот, а поради тоа неговата мајка се ОТКАЖАЛА од него (ФОТО)

Слободен печат
Шестмесечното бебе Александар К, или Саша како што го викаат, е едно од трите бебиња во светот родени без очни јаболчници. Момчето никогаш нема да...
Еспресо Шоу биз

Саша и Душко на море: Кој има поубави купаќи?

Слободен печат
Директорот на „Гранд“ продукција Саша Поповиќ овие денови со семејството престојува во Опатија, како и секое лето, каде ги полни батериите пред новата сезона од...
Еспресо Шоу биз

Карлеуша објави фотка од сопругата на Саша Поповиќ во бикини (ФОТО)

Слободен печат
Директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ (65) се одмара со семејството во Опатија, а на нив таму им се придружи и Јелена Карлеуша (41) со своите...
Еспресо Шоу биз

МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ го напушта ГРАНД поради БЕБЕ: Ќе станам МАЈКА и ќе го чувам детето САМА!

Слободен печат
Директорот на „ГРАНД“ Саша Поповиќ постојано истакнува дека „Ѕвездите на Гранд“ се најгледани поради „тимот кој победува“, мислејќи притоа на членовите на жирито кое е...