Рускиот Попај се пофали со својот неверојатен бицепс! (ФОТО)

Русинот Кирил Терешин го доби прекарот Руски Попај заради огромниот бицепс, но тоа што го прави го загрозува неговото здравје.

Имено, Кирил ги зголеми своите мускули инјектирајќи директно во нив комбинација на хемикалии што ги направил дома, а се базираат на масло од Синтол, популарно меѓу некои бодибилдери. Како што тврди, преку овој процес, неговите бицепси пораснале на огромни 26 сантиметри за само десет дена.

Иако станува збор за опасен третман, поради кој му се заканува ампутирање на рацете, тој не се плаши.

Тој крена прашина со својот последен пост на Инстаграм.

View this post on Instagram

В деле! #москва

A post shared by Руки Базуки Official (@kirilltereshin96) on

„Кралот е, како и обично, на негово место“, напиша тој гордо посочувајќи го својот бицепс и не требаше многу за луѓето да почнат да го критикуваат.

„Ова изгледа болно“, „Тоа те уништува“, „Немаш срам“, се некои од коментарите.

Прочитајте и...  Австриското село Fucking ќе го смени името: Доста ни беше од лошите шеги!

Поврзани вести

Од коронавирусот почина Зоран Росоманов, зетот на легендарната Виолета Томовска

Слободен печат

Вкусови што се памтат: Посна македонска кујна – Вргањ со зеленчук (РЕЦЕПТ)

Милена Ризовска

Џенифер Лоренс остана без својот имот кој беше опустешен од  ужасен пожар

Слободен Печат

ВИДЕО+ФОТО | Белата куќа во празнично руво: Меланија Трамп е подготвена за последниот Божиќ, како прва дама!

Слободен Печат

Били Ајлиш откри како карантинот влијаел на нејзината креативност и создавање нова музика

Слободен Печат

Џенифер Лопез го прослави објавувањето на својата нова песна со виртуелна забава

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian