-1 C
Скопје

Tag : инста

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Прекрасната трудница Емили Ратајковски го покажа својот стомак во модерна комбинација!

Слободен Печат
Атрактивната Емили Ратајковски, која неодамна објави дека чека бебе, излезе на улиците на Лос Анџелес во трендовско издание во кое привлече внимание. Познатата 29-годишна убавица,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кајли Џенер го „запали“ Инстаграм и за половина час доби 3 милиони лајкови: Бујните гради во прв план! (ФОТО)

Слободен Печат
Деновиве се крена многу прашина околу Кардашијан-Џенер кланот поради прекинувањето на нивното ријалити-шоу, но тоа не значи дека популарноста на овие познати сестри се намалува....
Забава Магазин Магазин слајдер

Рускиот Попај се пофали со својот неверојатен бицепс! (ФОТО)

Слободен Печат
Русинот Кирил Терешин го доби прекарот Руски Попај заради огромниот бицепс, но тоа што го прави го загрозува неговото здравје. Имено, Кирил ги зголеми своите...