Ретко кој би се осмелил да го облече она што Карлеуша го носеше на себе (ФОТО) - Слободен печат

Ретко кој би се осмелил да го облече она што Карлеуша го носеше на себе (ФОТО)

Од сини перја, до нежен розев фустан, па се до дречливо зелен фустан кој е последната комбинација во која Јелена Карлеуша се појави на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“.

Foto: Marko Jovanović

Јелена пристигнала во мини фустан, прекраток и претесен, а на нозете понесе зелени чевли, со зелена ознака од долар на штиклата, на усните зелен сјај, а дури и очите и беа исцртани со зелена боја.

Foto: Marko Jovanović

 

Чевлите на Јелна го носат потписот на дизајнерката Џенифер Ли и до нив можете да дојдете само доколку сте почесен член на нејзиниот бренд.

Foto: Marko Jovanović
Foto: Marko Jovanović

 

Прочитајте и...  Цеца ја објави Анастасија во бело бикини, а погледнете што напиша како коментар (ФОТО)

Прочитај повеќе

Голи нозе, мини-фустан, впечатлива боја… Брижит Макрон во комбинација која малку жени би се осмелиле да ја носат (ФОТО)

Слободен печат

Поминаа 75 години од познатата битка за Иво Џима: За 36 дена загинаа 28.000 војници (ВИДЕО)

Слободен печат

Наставник на учениците им дал тест во чест на Коби Брајант

Слободен печат

„Насилна за мажи, совршена за девојка“: Заводливиот хит на Ненси Синатра кој и денеска е провокативен! (ВИДЕО)

Слободен печат

Џастин Бибер призна: Бев безобразен спрема Селена!

Слободен печат

Хотел наменет за љубителите на франшизата „Star wars“: Оваа година резервирајте си место за необично „патување“ во вселената! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

три × оне =

Прочитај повеќе

Брена, Цеца и Драгана заедно: Вака порано се дружеле кралиците на турбо-фолкот (ВИДЕО)

Слободен печат

Беше пример за неверојатна убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо! (ФОТО)

Слободен печат

Леташе во воздух и пееше: Наташа Беквалац во Белград направи концерт каков што не се памети! (ВИДЕО)

Слободен печат

Хари и Меган по Мегзит: Сами ги тегнат куферите и веќе не летаат со приватен авион (ФОТО)

Слободен печат

Дел од необјавено интервју со Шабан Шаулиќ: Многу брзо ми помина животот, тој „горе“ одлучува колку и кога! (ФОТО)

Слободен печат

Реприза од 1985 година: „Queen“ го повтори легендарниот сет од фестивалот „Лајв еид“, овојпат во Австралија! (ВИДЕО)

Слободен печат