ЕДВАЈ ИЗЛЕЗЕ ОД ЏИПОТ: Карлеуша шокираше со изгледот во краток розев фустан (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ЕДВАЈ ИЗЛЕЗЕ ОД ЏИПОТ: Карлеуша шокираше со изгледот во краток розев фустан (ФОТО)

Јелена Карлеуша шокираше со нејзината комбинација.

Имено, за разлика од пред некој ден кога се појави со фустан со сини перја, со нагласено деколте, Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ овој пат дојде во розев фустан со кој покажа колку ослабела.

Фустанот беше толку краток што на Карлеуша едвај и „дозволи“ да излезе од колата, а притоа беше и толку тесен што и го оцрта нејзиниот тенок струк.

На прв поглед веднаш се забележува дека пејачката загубила значителен број на килограми.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close