Tag : ѕвездите

Забава Магазин

Празници меѓу ѕвездите: Еве како астронаутите го прославија Божиќ (ВИДЕО)

Слободен печат
Поточно, на Меѓународната вселенска станица, која со години е во орбитата на Земјата. Астронаутите Кристина Кох, Дру Морган, Џесика Меир и Лука Пармитано одлучија Божиќ...
Еспресо Секс Хороскоп

Жените во овој хороскопски знак најмногу мастурбираат, дали и вие сте на оваа листа?

Слободен печат
За мастурбацијата и потребите на хороскопските знаци астролозите велат дека ѕвездите имаат влијание. Според нивното мислење постојат четири знаци кои сакаат задоволството да го стават...
Еспресо Шоу биз

Карлеуша во најатрактивниот фустан досега (ФОТО)

Слободен печат
Српската дива Јелена Карлеуша (40) повторно ги запали социјалните мрежи. Имено, на снимањето на новата емисија „Ѕвездите на Гранд“ се појави во, како што многумина...
Еспресо Хороскоп

Никогаш не треба да бидат заедно – Најлошите љубовни парови во хороскопот

Слободен печат
Можеби не верувате во хороскоп и во идејата дека тој може да одредува некои работи во вашиот живот, но сепак ѕвездите играат своја улога. Па...
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп 20.09.2019 петок

Слободен печат
Овен Промената која ќе ви се случи во текот на денот нема да ви одговара. Не сте во прилика да блескате и да бидете во...
Еспресо Шоу биз

ЕДВАЈ ИЗЛЕЗЕ ОД ЏИПОТ: Карлеуша шокираше со изгледот во краток розев фустан (ФОТО)

Слободен печат
Имено, за разлика од пред некој ден кога се појави со фустан со сини перја, со нагласено деколте, Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на...
Еспресо Хороскоп

Ѕвездите откриваат: Овој хороскопски знак најмногу изневерува!

Слободен печат
Неверството е најчестата причина поради која се растураат љубовните врски и брачните заедници. За тоа е виновен карактерот на личноста која изневерува и која не...
Еспресо Шоу биз

Македонското жири во финалето од „Ѕвездите на гранд“: Кои македонски кандидати добија поени од него?

Слободен печат
Изборот на Саша Поповиќ за македонското жири беа македонските пејачки Елена Ристеска, Тамара Тодевска и Калиопи кои се вклучија во живо и ги доделија своите...
Еспресо Шоу биз

КАРЛЕУША буквално СО ГОЛ ЗАДНИК во финалето на Ѕвездите на Гранд, реакцијата на нејзината колешка е ДА ПАДНЕШ ВО НЕСВЕСТ (ФОТО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша дојде во финалето на Ѕвездите на Гранд во предизвикувачки тиркизен фустан кој беше со целосно отворена позадина, па кога таа седеше во жирито,...